EMMA Műhely – Párkapcsolataink

Időpont: 2019.02.25., 16 óra

Helyszín: ERŐMŰVHÁZ,  Budapest VII. kerület, Wesselényi utca 17.

Regisztrálj időben, mert a csoportlétszám kötött: https://goo.gl/v2VLjm

2019 első témája a párkapcsolataink. Párkapcsolataink, amelyek nem úgy működnek, mint régen, ahol nem értjük meg egymást, ahol nehéz a hétköznapokkal megbirkózni. Ahol vágyunk egymásra, de nem tudunk közeledni – ahol nem vágyunk egymásra, de nem tudjuk hogyan tovább. Megmentenénk, de nem tudjuk hogyan. Elválnánk, de nem tudjuk, mi lesz. Mindannyiunk története egyedi, és tele van tanulságokkal. Hozzátok el a tiéteket, hallgassuk meg egymást, tanuljunk egymástól!

Ezévtől kicsit elrugaszkodunk az EMMA Műhelyek eddig megszokott menetrendjétől. A Műhelynek nem lesz meghívott előadója, mindannyian annyit vihetünk majd haza, amennyit beleteszünk az együttlétbe. A csoportba nőket várunk.

A beszélgetés kereteiről, biztonságosságáról Fazakas Pálma mentálhigiénés szakember, szociálpolitikus gondoskodik.

A részvétel ingyenes és regisztrációhoz kötött, adományaitokat szívesen fogadjuk.