EMMA Műhely: Az előtejtől a töltöttkáposztáig

HellóAnyu, 1077 Budapest, Csányi u. 7.

Folytatjuk az EMMA Műhelyeket, ezúttal témánk a szoptatás lesz. Hozzátok el a kérdéseiteket, az EMMA Műhely azért van, hogy megtaláljátok a nektek megfelelő válaszokat. Ebben fog segíteni nekünk Sződy Judit, pszichológus, laktációs szaktanácsadó.

Miért szoptassunk? Milyen gyakran? Miből tudjuk meg, hogy jól lakott-e a baba? Milyen testhelyzetben? Milyen támogatásra van szükségünk ahhoz, hogy sikeres legyen a próbálkozásunk? Mi az, ami akadályozhat? Milyen hatással van a társadalmi támogatottság az egyéni történeteinkre?

Program:

15:45 Regisztráció
16:00-19:00 Sződy Judit, pszichológus, laktációs szaktanácsadó
Közben kávészünet.

A Születésház Egyesület – EMMA Egyesület (www.szuleteshaz.hu) szervezésében, a Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata ( http://erzsebetvaros.hu/) támogatásával.

EMMA Műhely: Az előtejtől a töltöttkáposztáig