EMMA Műhely: az ELŐTEJTŐL a TÖLTÖTTKÁPOSZTÁIG

Facebook esemény linkje: https://www.facebook.com/events/591777174341970/

Folytatjuk az EMMA Műhelyeket, ezúttal témánk a szoptatás lesz. Hozzátok el a kérdéseiteket, az EMMA Műhely azért van, hogy megtaláljátok a nektek megfelelő válaszokat. Ebben fog segíteni nekünk Sződy Judit pszichológus, laktációs szaktanácsadó.

Miért szoptassunk? Milyen gyakran?  Miből tudjuk meg, hogy jól lakott-e a baba? Milyen testhelyzetben? Milyen támogatásra van szükségünk ahhoz, hogy sikeres legyen a próbálkozásunk? Mi az, ami akadályozhat? Milyen hatással van a társadalmi támogatottság az egyéni történeteinkre?

Ilyen és ehhez hasonló témákkal várunk 2016. november 18-án a HellóAnyuban.

EMMA Műhely

 

Program:

15:45    Regisztráció

16:00-19:00  Sződy Judit pszichológus, laktációs szaktanácsadó

Közben kávészünet.

Az EMMA Műhely ingyenes, de  a részvétel regisztrációhoz kötött. A terem befogadó képessége korlátozott, ezért kérjük, regisztráljatok az alábbi linken: goo.gl/NHdEAa

A Születésház Egyesület – EMMA Egyesület (www.szuleteshaz.hu) szervezésében, a Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata ( http://erzsebetvaros.hu/) támogatásával.