EMMA Műhely 8: A nehézségek tagadása nélkül, pozitívan

MagNet Közösségi Ház, 1062 Budapest, Andrássy út 98. – Lótusz terem

Szeretettel várunk Benneteket az “EMMA Műhely” beszélgetés-sorozat nyolcadik eseményére.
Vendégünk Veres Katalin – A Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesületének munkatársa, két gyermek édesanyja.

Várandósság, szülés, gyermekágy, anyaság másképpen. Hogyan lehet mindezt pozitívan, a nehézségek tagadása nélkül? Mitől lehetne jobb?

A látássérült nők milyen típusú kihívásokkal, nehézségekkel szembesülnek ebben az érzékeny időszakban? Milyenek a hétköznapok? Miben tudnak segíteni a sorstárs anyák? Mitől lehetne könnyebb?

Program:

9:45 – 10:00 Regisztráció, Lótusz terem
10:00 – 13:00 Vendégünk Veres Katalin, a Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesületének munkatársa, két gyermek édesanyja.
Közben kávészünet.

A Születésház Egyesület szervezésében, a Norvég Civil Támogatási Alap támogatásával.

EMMA Műhely 8: A nehézségek tagadása nélkül, pozitívan